Av.Nazlı AYDOĞAN

Av.Nazlı AYDOĞAN

Av.Nazlı AYDOĞAN

Avukat

1981 yılı doğumlu Av.Nazlı AYDOĞAN, 1999 yılında İzmir 60. yıl Anadolu Lisesi’nden mezun olarak Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde eğitimine başlamıştır. Fakülteyi bitirdikten sonra, 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde Ekonomi Hukuku Yüksek Lisans Programını, “Deniz Taşımalarında Taşıyanın Kusur Derecesinin Tazminata Etkisi” konulu tezi ile tamamlamıştır. 2013-2014 eğitim ve öğretim yılında Yaşar Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde İşletme Doktorası eğitimine başlamış olan Nazlı AYDOĞAN, doktora eğitimine tez aşamasında devam etmektedir.

Çalışma hayatına 2002-2003 yıllarında İstanbul’da Kaptan Hukuk Bürosunda staj ile başlayan Av. Nazlı AYDOĞAN, sırası ile 2003 yılında İspanya İmeguisa, 2004 yılında İzmir Saçaklıoğlu Hukuk Bürosunda, 2005 yılında İzmir Barosuna kayıtlı olarak, Avukatlık Mesleğini icra etmeye başlamıştır. 2006 yılında Bodrum’da Özer Hukuk Bürosu’nda Avukatlık Mesleğine devam eden Nazlı AYDOĞAN, 2009 yılında N.A. HUKUK BÜROSU’nu kurmuştur.  Aldığı eğitimler arasında, 2001 yılında Zoni Language School NEW YORK İngilizce dil eğitimi programı, 2002 yılında İstanbul İnstituto Cervantes İspanyolca dil eğitimi programı ve 2004 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Dış Ticaret Enstitüsü Dış Ticaret ve Uluslararası Pazarlama Yönetimi Programı bulunmakta olup, Universiade 2005 Organizasyonu’nda İspanyolca çevirmen olarak organizasyona katkıda bulunmuştur.

Meslek hayatı içerisinde de, İstanbul Barosu Sağlık Hukuku Merkezi’nin düzenlediği Sağlık Hukuku, 2019 yılında Elektronik Ticarette Rekabet Hukuku Programı ve Universidad Carlos III De Madrid kurumunun düzenlediği Uluslararası Tahkim, Türkiye Barolar Birliği’nin düzenlediği Kişisel Verilerin Korunması eğitimi, İstanbul Aydın Üniversitesiin Ticaret Hukuku’nda Nitelikli Hesaplamalar Bilirkişilik Eğitimi gibi, çeşitli meslek içi eğitim programlarına katılarak, eğitim programlarını tamamlamıştır. 

 

         2008-2015 yılında Muğla Barosu Kadın Hakları Komisyonunda görev yapan ve halen Muğla Barosu İmar ve Çevre Hukuku komisyonunda çalışan, Nazlı Aydoğan, AN Çözüm Danışmanlık A.Ş.’de, ortak ve yönetim kurulu başkanıdır. Hukuk Bürosunda Türkçe, İngilizce ve İspanyolca dillerinde Avukatlık, Hukuki Danışmanlık ve yönetim danışmanlığı hizmetleri ile  Arabuluculuk hizmeti vermektedir.

 

Çalışma Alanları

 

Ticaret Hukuku &Şirketler ve Ortaklıklar Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, İnşaat Hukuku, Yabancı Yatırım Hukuku, Deniz Ticareti Hukuku, Miras Hukuku, Yabancılar Hukuku, (Çalışma ve Oturma İzinleri, Vatandaşlık Hukuku), Sağlık Hukuku