HakkımızdaN.A. Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu, Bodrum’da  2009 yılında Av. Nazlı AYDOĞAN (LL.M) tarafından kurulmuş, butik ve aynı zamanda yurtdışındaki çözüm ortakları vasıtasıyla, uluslararası kapsamda hizmet veren bir Hukuk ve Arabuluculuk bürosudur.  

Günümüzde sürekli değişen koşullarda, gerek yurt içinde, gerekse de uzman partner hukukçular eliyle yurtdışında, müvekkillerinin ihtiyaçlarına geniş bir hizmet anlayışı kapsamında ve bütüncül bir vizyonla, ihtiyaca yönelik olarak yaratıcı çözümlerle, terzi usulü, hukuk danışmanlığı, dava takibi ve arabuluculuk hizmeti vermektedir.  

N.A. Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nda, çalışma alanlarında uzman ve akademik geçmişe sahip hukukçuların, kendi çalışma alanlarındaki uygulama tecrübelerinin, alanında uzman diğer hukukçularla birleştirilmesi suretiyle, talep ve ihtiyaç halinde dijital yöntemlerle müvekkillerine  ve danışanları , yüksek kalitede bir hukuk hizmeti sağlanmasına özen gösterilmektedir. 

N.A. Hukuk ve Arabuluculuk Bürosu’nda Müvekkillerimize coğrafi olarak da kapsamlı bir hukuk hizmeti suN.A..bilmek için, yurtiçinde çeşitli illerde, yurtdışında ise 22 ülkede kain, alanında uzman uluslararası hukukçularımızla birlikte ortak hukuki ve fiili çalışmalar yürütmekteyiz.